Nakryty stół w restauracji Zastawa stołowa w restauracji Pokój hotelowy campingu malta Łazienka w pokoju campingu malta Camping Malta Camping Malta
Atrakcje i okolica

Ośrodek usytuowany jest w pobliżu jeziora Maltańskiego, popularnie nazywanego przez mieszkańców Poznania Maltą. Dookoła akwenu prowadzą ścieżki piesza i rowerowa, doskonałe na spacery i wypady na dwóch kółkach.
Dla miłośników wycieczek rowerowych na terenie Campingu działa wypożyczalnia rowerowa. Latem nad jeziorem funkcjonuje plaża i kąpielisko. W sezonie zimowym od listopada do kwietnia czynne jest zadaszone, oświetlone lodowisko, zlokalizowane przy Torze Regatowym Malta, który jest uznawany za jeden z najlepszych w Europie. Przez cały rok funkcjonuje natomiast sztuczny stok narciarski.
W pobliżu znajduje się również kolejka wąskotorowa Maltanka, dowożąca w okresie wiosenno-letnim turystów do Parku Zoologicznego. Tam podziwiać można między innymi słoniarnię, uważaną za jedną z najnowocześniejszych w Europie.
Dla miłośników sportów i zabaw wodnych czeka natomiast kompleks basenowy Termy Maltańskie, zapewniający rozrywkę i relaks dla każdego.
Wspaniałe otoczenie oraz duża liczba atrakcji stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, czyniąc ośrodek również idealną bazą do przeprowadzania szkoleń i kursów

Wszystkie banery
Grafika, karta dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Camping Hotel Malta
ul. Krańcowa 98
61-036 Poznań
tel. +48 (61) 876 62 03, (61) 876 61 55, 509 840 502
fax: +48 (61) 876 62 83